Upcycling met Studio Stoflov

© Creative Commons

Circulair Festival @MaM

Start do 27 maart '25
18:30 - 21:30

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 33
Alle tarieven

Waar MaM - Howest campus Rijselstraat
Rijselstraat 4
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Ook dit jaar is de Mind-and Makerspace onmisbaar op het Circulair Festival. Leuker zelfs! Ze organiseren op donderdag allerlei activiteiten!

Tijdens de workshop upcycling van Studio Stoflov leer je handige tips en tricks om oude materialen om te toveren tot iets nieuws en unieks. Denk bijvoorbeeld aan het maken van een stijlvolle brillenetui van een oude banner, comfy pantoffels van een jeansbroek, of een kinderjurk van een overhemd. Geen idee is te gek!

Kies jouw project en laat je creativiteit de vrije loop. Of je nu een beginner bent of al ervaring hebt met naaien, er zijn uitdagingen voor elk niveau! Alle benodigdheden worden voorzien, maar misschien vind je vooraf tijdens de Closet sale wel het perfecte stofje.


Voordien kan je namelijk nog snel de Closet sale in het MaM meepikken of nadien aanschuiven voor Turbo Circulair, een panelgesprek waarin Britt van Sustainababbels drie lokale, circulaire ondernemers interviewt.


in samenwerking met Mind- and Makerspace (Howest) en Studio Stoflov

Sessies

  • do 27 maart '25
    18:30 - 21:30
    MaM - Howest campus Rijselstraat - Mind and Makerspace

Locatie(s)

  • MaM - Howest campus Rijselstraat Rijselstraat 4
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Standaardprijs
    € 33

Begeleiding

Margot Blomme

Meer over Margot Blomme

In samenwerking met