Verlangen, dromen en nieuwe beweging
Waar
Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge
Begeleiding
Midden in de winter verschijnt stilaan opnieuw wat licht. Ook in onszelf kunnen kleine verlangens beginnen oplichten. Tijdens deze vrouwencirkel onderzoeken we waar we naar verlangen en wat ons energie geeft. Via beeld, kleur, intuïtief schrijven en creatieve expressie geven we vorm aan wat misschien nog geen woorden heeft. Niet als lijst met goede voornemens, maar als een speelse zoektocht naar wat jou van binnenuit beweegt.
Wat mag je verwachten?
Voel je de behoefte om af en toe even uit de drukte te stappen?
Om te vertragen, te creëren en te verbinden met andere vrouwen?
Tijdens de creatieve vrouwencirkel komen we maandelijks samen in een warme en veilige setting bij Avansa Brugge. Een plek waar je mag landen. Waar je niets hoeft te bewijzen. Waar je mag delen, voelen, creëren en gewoon jezelf zijn.
We werken in een kleine groep van maximaal 15 vrouwen. Elke avond staat in het teken van een thema dat aansluit bij het ritme van de seizoenen en het innerlijke leven van de vrouw.
Een typische avond bevat:
Er is geen enkele creatieve ervaring nodig. Het gaat niet om “mooi maken”, maar om expressie, voelen en verbinden. Deze cirkel is een uitnodiging om thuis te komen bij jezelf, in zachtheid en in kracht.

