Digisessie: Maak je eigen (kerst)kaartjes met Canva

© Canva

Start wo 26 november '25
18:00 - 21:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 5
Alle tarieven

Waar Bibliotheek De Schorre - Dudzele
Westkapelse Steenweg 58
8380 Dudzele

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Kerstkaartjes met een persoonlijke touch? In de winkel vind je ze niet snel. Maar met Canva maak je zelf unieke kaartjes, helemaal hoe jij het wilt. Ilya Dierckens toont hoe je dat aanpakt. Canva is een online toepassing waarmee je op een eenvoudig en snel mooie kaarten, uitnodigingen, posters of flyers kunt maken. Je gebruikt hierbij een enorme bibliotheek aan kant-en-klare achtergronden, vormen, lijnen, teksten… Maar je kan ook eigen foto's uploaden en gebruiken. Jouw finale ontwerp stuur je digitaal door naar vrienden en familie of kan je thuis printen voor een papieren versie.


Breng gerust eigen foto's mee op bijvoorbeeld USB-stick, in je mailbox of in de cloud zoals op Google Photos.

Na afloop zal je de basis van Canva kennen en kan je verdere ontwerpen voor alle gelegenheden blijven uitproberen op je eigen computer.

Praktisch

Breng je laptop en oplader mee.

Sessies

  • wo 26 november '25
    18:00 - 21:00
    Bibliotheek De Schorre - Dudzele - Bibliotheek De Schorre - Dudzele

Locatie(s)

  • Bibliotheek De Schorre - Dudzele Westkapelse Steenweg 58
    8380 Dudzele Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 6
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 5
  • UiTPAS kansentarief
    € 1
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Ilya Dierckens

Meer over Ilya Dierckens

In samenwerking met