't FemCaf - Druktechnieken voor Internationale Vrouwendag

© Avansa regio Brugge

Start vr 5 maart '27
13:30 - 16:30

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 5
Alle tarieven

Waar Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Op 8 maart is het Internationale vrouwendag!

Daarom gaan we tijdens dit FemCaf experimenteren met verschillende druktechnieken om slogans en borden te maken en ons voor te bereiden om vrouwendag te vieren.

We werken samen enkele slogans of ontwerpen uit en kunnen dan aan de slag met linosnede, gel printing, lego-printing en meer. Wie daar wil, mag samen met haar ontwerp op onze sociale media op 8 maart. Als dat voorbij jouw grenzen gaat, is dat ook helemaal oké.


Kom je mee creatief zijn onder vrouwen, of heb je gewoon zin om er bij te zijn?

Schrijf je zeker in!

Praktisch

Wil je deelnemen aan de activiteit? Schrijf je dan zeker in. Zo kunnen we alles goed voorbereiden.

Wie gewoon even wil langskomen voor een gezellige babbel of om kennis te maken met 't FemCaf, hoeft zich niet in te schrijven. Is de activiteit volzet, dan ben je nog steeds welkom voor een drankje en een babbel.

Ons Avansahuis is rolstoeltoegankelijk, en ervaar je toch een drempel om deel te nemen? Laat het ons dan zeker weten.

Sessies

  • vr 5 maart '27
    13:30 - 16:30
    Avansa Regio Brugge - lokaal 5

Locatie(s)

  • Avansa Regio Brugge Sint-Pieterskerklaan 5
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 6
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 5
  • UiTPAS kansentarief
    € 1
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Margot de Clercq

Coördineert vanuit Avansa mee het project 't Werkt, dat ernaar streeft om talenten van mensen in…
Meer over Margot de Clercq

Melanie Clemens

Is educatief medewerker achtergestelde groepen. Zij organiseert en coördineert het aanbod rond de…
Meer over Melanie Clemens