Van Bonifacius tot BRUSK - wandeling langs Brugse musea

© Creative Commons

Start vr 20 maart '26
14:00 - 16:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 10
Alle tarieven

Waar Arentshof
Dijver 16
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

De musea zijn belangrijke blikvangers van Brugge. Ze slaan een stempel op het imago van de stad en bieden kwaliteit met meerwaarde. Een investering in de musea is dan ook een investering in de toekomst van de stad. De nieuwe tentoonstellingshal BRUSK op de site Garenmarkt is daar een mooi voorbeeld van. Met S-wangids Johan Breyne bewandel je de weg die de Brugse musea zijn gegaan van bij hun ontstaan, met ook verhalen over figuren die aan het venster stonden om van Brugge de museumstad bij uitstek te maken.

Praktisch

We spreken af aan de pilaren van het Arentshof. De wandeling eindigt bij BRUSK.

Sessies

  • vr 20 maart '26
    14:00 - 16:00
    Arentshof - Arentshof

Locatie(s)

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 12
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 10
  • UiTPAS kansentarief
    € 2
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Johan Breyne

Meer over Johan Breyne

In samenwerking met