START TO - breien met rondbreinaalden - een colsjaal

© creative commons

Start di 13 januari '26
18:00 - 21:00

2 sessies

Prijs

Standaardprijs: € 24
Alle tarieven

Waar Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

In deze workshop maak je kennis met het breien op rondbreinaalden. Dat is niet alleen handig omdat je tijd bespaart bij het dichtnaaien van je werkstuk, maar ook praktisch, want veel patronen voor halzen en mouwen werken met deze techniek. Je leert de basistechnieken van het continentaal breien. Deze manier van breien is ergonomischer en zowel voor links- als rechtshandigen goed toepasbaar. Je maakt een warme colsjaal en leert daarbij steken opzetten, rechts en averechts breien en afkanten. Heb je al wat meer ervaring? Dan kan je ook eenvoudige patronen in je sjaal verwerken. Nathalie Lapere van Natelier begeleidt je stap voor stap in een klein, gezellig groepje en helpt je met veel enthousiasme op weg.

Praktisch

Je hebt geen voorkennis nodig voor deze activiteit, maar ook wie al wat kan breien is welkom. Je hoeft geen materiaal mee te nemen. Voldoende wol voor de colsjaal en een set rondbreinaalden is inbegrepen in de prijs.

Sessies

  • di 13 januari '26
    18:00 - 21:00
    Avansa Regio Brugge - lokaal 7
  • di 20 januari '26
    18:00 - 21:00
    Avansa Regio Brugge - lokaal 7

Locatie(s)

  • Avansa Regio Brugge Sint-Pieterskerklaan 5
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 28,8
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 24
  • UiTPAS kansentarief
    € 4,8
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Nathalie Lapere

Nathalie Lapere is al vanaf haar kindertijd geboeid door handwerk. De kennis die ze in al deze…
Meer over Nathalie Lapere