Coilen met wilde planten

© School of Slojd

Start wo 22 april '26
13:00 - 17:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 35
Alle tarieven

Waar Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Coilen of spiraalvlechten is een oeroude techniek om manden en schalen te maken. Door natuurlijke materialen samen te binden met behulp van een naald, zijn er oneindig veel toepassingen. Lynn van School of Slojd vertelt je over de planten die je kan gebruiken, het drogen en bewaren van de vezels en leert je de technieken om een mandje te maken. Je gaat naar huis met een afgewerkt mandje en de techniek in je vingers.

Praktisch

Je hoeft niets mee te brengen, Lynn zorgt voor alle materiaal. Voorkennis is niet nodig.

Sessies

  • wo 22 april '26
    13:00 - 17:00
    Avansa Regio Brugge - lokaal 2

Locatie(s)

  • Avansa Regio Brugge Sint-Pieterskerklaan 5
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 42
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 35
  • UiTPAS kansentarief
    € 7
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Lynn Dedeyne

Meer over Lynn Dedeyne