Gember en kurkuma in al hun facetten

© pixabay

Start do 22 januari '26
14:00 - 17:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 29
Alle tarieven

Waar Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Gember en kurkuma zijn twee krachtige, aardende wortels die je helpen om evenwicht en warmte te vinden tijdens de koude wintermaanden. In deze workshop ontdek je hun brede spectrum aan smaken en eigenschappen, en zetten we hun helende kracht in het licht. Je leert hoe je gember en kurkuma kunt verwerken in uiteenlopende bereidingen - zowel op culinair, geneeskrachtig als aromatisch vlak. Verwacht een geurige, smaakvolle en inspirerende workshop die je lichaam en geest versterkt, en je uitnodigt om met deze gouden wortels aan de slag te gaan in je dagelijkse leven.

Sessies

  • do 22 januari '26
    14:00 - 17:00
    Avansa Regio Brugge - lokaal 3

Locatie(s)

  • Avansa Regio Brugge Sint-Pieterskerklaan 5
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 35
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 29
  • UiTPAS kansentarief
    € 5,8
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Caroline Tant

Meer over Caroline Tant

In samenwerking met