Helend schrijven bij rouw en verlies

© Emke Dierickx

naar een nieuw evenwicht

Start za 14 maart '26
10:00 - 16:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 50
Alle tarieven

Waar Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Praten over rouw en verlies is niet altijd makkelijk. Misschien zwijg je in de hoop dat die gevoelens zo zullen verdwijnen. Of wil je wel praten, maar kan je de juiste woorden niet

vinden. Als het niet lukt om te praten, kan schrijven je helpen om op een creatieve manier aandacht te geven aan wat je voelt. Zo kan schrijven helpen om een nieuw evenwicht te

vinden. In deze workshop leer je wat schrijven voor jou kan betekenen in je rouwproces. Je krijgt uiteenlopende schrijfopdrachten die je helpen om stil te staan bij wat is geweest en je blik te richten op de toekomst.

Praktisch

Dit is een dagworkshop, breng dus je lunchpakket mee. Je kan deze workshop volgen bij rouw na een overlijden, ziekte, relatiebreuk of een andere ontwrichtende gebeurtenis. Je hebt geen schrijfervaring nodig. Je moet in deze workshop ook nooit iets voorlezen, je schrijft dus enkel voor jezelf in de taal die bij jou past.

Sessies

  • za 14 maart '26
    10:00 - 16:00
    Avansa Regio Brugge - lokaal 5

Locatie(s)

  • Avansa Regio Brugge Sint-Pieterskerklaan 5
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 60
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 50
  • UiTPAS kansentarief
    € 10
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Emke Dierickx

Ik ben sociaal werker en schreef het kinderboek 'Altijd grote zus', over rouw na…
Meer over Emke Dierickx

In samenwerking met

  • Auteurslezingen