BLAUW – Picasso’s Blauwe Periode

© Creative Commons

lezing en creatieve workshop

Start do 23 oktober '25
19:00 - 22:00

1 sessie

Prijs

Standaardprijs: € 25
Alle tarieven

Waar Avansa Regio Brugge
Sint-Pieterskerklaan 5
8000 Brugge

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

Tussen 1901 en 1904 dompelde Pablo Picasso zijn doeken onder in diepe, koele blauwtinten. Het is een periode van rouw en kwetsbaarheid: zijn werken vangen de verborgen schoonheid van verdriet. Picasso schildert in de Blauwe Periode vaak eenzame, melancholische figuren en verschoppelingen tegen een vage achtergrond. We beginnen de sessie met een korte lezing over deze Blauwe Periode. Daarna ga je zelf creatief aan de slag. Helemaal in Picasso's sombere, blauwe tinten.

Praktisch

Deze workshop is voor iedereen toegankelijk, ongeacht je ervaring. Je hoeft geen schilder- of tekengerief mee te brengen (de lesgeefster zorgt voor alles). Breng wel een schilderschort mee en een zak om je werk mee naar huis te nemen.

Sessies

  • do 23 oktober '25
    19:00 - 22:00
    Avansa Regio Brugge - lokaal 2

Locatie(s)

  • Avansa Regio Brugge Sint-Pieterskerklaan 5
    8000 Brugge Toon op kaart

Prijs

  • Solidariteitsprijs
    € 30
    Kies je voor de solidariteitsprijs? Dan betaal je vrijwillig een surplus en zorg je er mee voor dat onze activiteiten betaalbaar blijven voor iedereen. Een warm en solidair gebaar!
  • Standaardprijs
    € 25
  • UiTPAS kansentarief
    € 5
    Heb je een leefloon of een verhoogde tegemoetkoming? Dan kom je in aanmerking komen voor het kansentarief. Wil je alle info? Ga dan langs bij het OCMW of het Sociaal Huis in jouw buurt.

Begeleiding

Sarah Zollmarsch

'Muziek geneest wonden. (...) Kunst geneest wonden. Met name de liefde heelt wonden!’ is een citaat…
Meer over Sarah Zollmarsch