Circulair Festival @MaM
Waar
MaM - Howest campus Rijselstraat
Rijselstraat 4
8000 Brugge
Begeleiding
Ook dit jaar is de Mind-and Makerspace onmisbaar op het Circulair Festival. Leuker zelfs! Ze organiseren op donderdag allerlei activiteiten!
Tijdens de closet sale worden de MaM-studio's omgetoverd tot een tweedehands textielparadijs, inclusief paskamers, waar verschillende standhouders hun waren te koop aanbieden. Kom zeker langs als je op zoek bent naar kleding, schoenen of handtassen die je voor een prijsje een nieuw leven wil geven. Tijdens de closet sale kun je ook informatie krijgen over hoe je het MaM kunt gebruiken om met jouw textieldromen aan de slag te gaan.
Aansluitend is er een workshop “upcyclen met Studio Stoflov” of kun je aanschuiven voor Turbo Circulair, een panelgesprek waarin Britt van Sustainababbels drie lokale, circulaire ondernemers interviewt.
in samenwerking met Mind- and Makerspace (Howest)
Je hoeft niet in te schrijven.